Polityka plików cookies Kontakt Strona główna
Spływy kajakowe Suwalszczyzna
  • Wypożyczalnia kajaków
  • Transport osób
  • Pole namiotowe
Spływ kajakowy Czarną Hańczą

Aktualności

Strona 1 z 2  > >>

PRZEWÓZ OSÓB AUTOBUSEM, wyjazdy do Wilna, wycieczki

Jestem licencjonowanym przewoźnikiem, posiadam licencję na wykonywanie krajowego i wspólnotowego, międzynarodowego, autobusowego przewozu osób. Świadczę usługi dla klubów sportowych, firm, osób prywatnych, szkół, stowarzyszeń oraz innych organizacji. Rzetelnie wypełniamy powierzone nam zadania, co owocuje trwałą współpracą i zaufaniem, którym obdarzają nas klienci.

05.05.2021
Więcej...

NOWE KAJAKI SPRINTER II

NOWE KAJAKI SPRINTER II

W naszej wypożyczalni są dostępne nowe kajaki Sprinter II.

Wygoda, bezpieczeństwo i dobra pływalność to główne zalety tego kajaka.

Kajak wyposażony jest w wygodne, składane fotele z miejscem na napój, które poprawiają komfort siedzenia w kajaku. Oparcie dla dziecka jest w standardzie. Oparcie można ustawić w trzech położeniach albo całkowicie zdemontować. Dla wygody kajakarzy kajak ma zamontowane podnóżki. Stopy maja na nich o wiele lepsze położenie.

22.01.2020
Więcej...

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI "PIK"

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI ,,PIK Zbigniew Trocki”

1. Jesteśmy wypożyczalnią, oferujemy wypożyczenie kajaków, przewóz kajaków i przewóz osób.

2. Organizatorem spływu kajakowego jest osoba zamawiająca sprzęt.

3. Organizator spływu jest odpowiedzialny za uczestników i za wypożyczony sprzęt.

4. Organizator spływu ponosi odpowiedzialność za zachowanie się uczestników na spływie a w szczególności za szkody, jakich mogliby oni dokonać na rzecz innych osób lub firmy.

5. W przypadku wynajmu kajaków nie występujemy w roli organizatora spływu co oznacza między innymi, że nie zapewniamy instruktorów, ratowników i ubezpieczenia.

6. Właściwy przebieg spływu, ustalenie szyku płynięcia, dobór obsad, dbanie o bezpieczeństwo, zakładanie kamizelek asekuracyjnych spoczywa na wypożyczających kajaki.

7. W przypadku uczestnictwa osób nieletnich w organizowanych spływach kajakowych organizator spływu zobowiązany jest do uzyskania zgody na uczestnictwo osoby nieletniej od prawnego opiekuna.

8. Organizator przed rozpoczęciem spływu zobowiązany jest do sprawdzenia stanu wypożyczonego sprzętu pod względem technicznym i ilościowym oraz przekazania ewentualnych uwag wydającym sprzęt.

9. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności z tytułu nieszczęśliwych wypadków, utraty zdrowia lub śmierci uczestników spływów. Wypożyczający kajaki czyli organizator spływu jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo grupy.

10. Osobom będącym w stanie wskazującym na spożycie alkoholu lub środków odurzających oraz osobom niepełnoletnim sprzętu wodnego nie wypożyczamy.

11. Podczas spływu zabrania się spożywania alkoholu.

12. Za zniszczenie, zagubienie, kradzież sprzętu organizator zobowiązany jest do zwrotu jego równowartości 100% rynkowej ceny w chwili zgłoszenia bez względu na stopień jego zamortyzowania.

13. Organizator zobowiązany jest do dbania o sprzęt.

14. Opłaty za wypożyczenie kajaków pobierane są z góry przed rozpoczęciem spływu według cennika. Pobiera się także opłatę w przypadku rezygnacji z zamówionej części sprzętu w dniu spływu.

15. Terminy, miejsca i godziny zakończenia spływów muszą być zaakceptowane przez nas i na uzgodnionych naszych warunkach.

16. Sprzęt zwracany do Wypożyczalni powinien być w takim stanie w jakim został wydany (czysty i sprawny technicznie).

17. Użytkownikom sprzętu zabrania się:

  • zaśmiecania akwenów oraz miejsc postoju,

  • hałasowania,

  • picia alkoholu w czasie spływu,

  • kąpieli podczas pływania,

  • siadania na burcie, dziobie, rufie a także na kajaku nie znajdującym się na wodzie

  • siadania na kamizelkach asekuracyjnych.


18. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zachowanie się uczestników na spływie, a w szczególności za szkody, jakich mogliby oni dokonać na rzecz innych osób lub firm.

19. Wszystkie sprawy sporne w pierwszej kolejności będą rozwiązywane polubownie.
W przypadku braku porozumienia, sprawy sporne będzie rozstrzygał sąd właściwy dla Wypożyczalni.

20. Rezerwacja sprzętu w formie umowy pisemnej lub ustnego ustalenia jest jednoznaczna z akceptacja powyższych rachunków.

 


Copyright © 2010 Eko-T